| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Output Capacity | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Screw Diameter | 75 Mm |
| Screw Drive Power | 22KW |
| Output Of HDPE | 100kg/H |
| Voltage | Customer Specified |
| Output Capacity | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Screw Diameter | 75 Mm |
| Delivery Days | 55 Days |
| Suitable Product Volume | 0-5 L |
| Screw Drive Power | 22KW |
| Max. Product Volume | 5 L |
|---|---|
| Clamping Force | 70 Kn |
| Suitable Material | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Pneumatic | Festo From Germany Or SMC From Japan |
| Contactor | Schneider From Franch |
| Output Capacity | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Plastic Processed | PE,PET,PP,HDPE,PVC |
| Screw Diameter | 75 Mm |
| Suitable Product Volume | 0-5 L |
| Delivery Days | 55 Days |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Screw Drive Power | 22kw |
| Output Of HDPE | 100kg/H |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Model NO. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Product Volume | 120L |
| Machine Dimension | 6.8×3.3×5 |
| Contactor | Schneider |
| Oil Tank Capacity | 850L |