| Output Capacity | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Plastic Processed | PE,PET,PP,HDPE,PVC |
| Screw Diameter | 75 Mm |
| Suitable Product Volume | 0-5 L |
| Delivery Days | 55 Days |
| Output Capacity | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Screw Diameter | 75 Mm |
| Delivery Days | 55 Days |
| Suitable Product Volume | 0-5 L |
| Screw Drive Power | 22KW |
| Suitable Product Volume | 0-5 L |
|---|---|
| Output Capacity | 450~480 PCS/H |
| Screw Diameter | 75 Mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Screw Diameter (mm) | 75 Mm |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Screw Heating Power(kW) | 7 KW |
| Mold Platen Size(Width)(mm) | 380 Mm |
| Air Pressure(MPa) | 0.6 MPa |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Screw Drive Power | 22kw |
| Output Of HDPE | 100kg/H |