| Voltage | Customer Specified |
|---|---|
| Suitable Product Volume | 0-5 L |
| Screw Drive Power | 22KW |
| Output Capacity | 450~480 PCS/H |
| Screw Diameter | 75 Mm |
| Suitable Product Volume | 0-5 L |
|---|---|
| Output Capacity | 450~480 PCS/H |
| Screw Diameter | 75 Mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Max Product Volume | 8 Liters |
|---|---|
| Output Capacity | 200PCS/H |
| Condition | New |
| Screw Diameter | 75mm |
| Export Port | Shanghai |
| Station Number | Single |
|---|---|
| Screw Diameter | 100mm |
| Delivery Time | 60days |
| Screw Drive Power | 55 Kw |
| Clamping Force | 780 Kn |
| Suitable Product Volume | 100-120 L |
|---|---|
| Screw Diameter | 100mm |
| Condition | New |
| Screw Drive Power | 55 Kw |
| Automation | Automatic |
| Blow Moulding Type | Stretch Blow Moulding |
|---|---|
| Core Components | Bearing, Motor, Pump, Gear, PLC, Pressure Vessel, Engine, Gearbox |
| Plastic Processed | PET |
| Station Number | Single |
| Screw Drive Power | 55 Kw |
| Mold Stroke | 550-1350mm |
|---|---|
| HS Code | 8477301000 |
| Suitable Product Volume | 100-120 L |
| Clamping Force | 780 Kn |
| Screw Diameter | 100mm |
| Station Number | Double Or Single |
|---|---|
| Machine Weight | 5.5T |
| Condition | New |
| Export Port | Shanghai |
| Power(W) | 28.5kw |
| Screw Diameter | 100mm |
|---|---|
| Station Number | Single |
| Suitable Product Volume | 100-120 L |
| Screw Drive Power | 55 Kw |
| Clamping Force | 780 Kn |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |