| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Suitable Product Volume | 0-5 L |
|---|---|
| Output Capacity | 450~480 PCS/H |
| Screw Diameter | 75 Mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Screw Drive Power | 22KW |
|---|---|
| Output Capacity | 450~480 PCS/H |
| Screw Diameter | 75 Mm |
| Delivery Days | 55 Days |
| Output Of HDPE | 100kg/H |
| Neck Diameter(mm) | 140 Mm |
|---|---|
| Bottle Volume(ml) | 250 Ml |
| Dimension(L*W*H) | 3.8X1.5X3.2M |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Machinery Test Report | Provided |
| Model NO. | ABLD100 |
|---|---|
| Machine Lifespan | >20years |
| Warranty | 1 Year |
| Max Product Volume | 120 L |
| Clamping Force | 600kn |
| Max Product Volume | 5L 8L |
|---|---|
| Condition | New |
| Screw Diameter | 75mm |
| Guarantee Time | 1 Year |
| Machine Lifespan | >20 Years |
| Max. Product Volume | 120L |
|---|---|
| Dry Cycle | 360 PC/H |
| Screw Diameter | 100 MM |
| Screw L/D Ratio | 28 L/D |
| Screw Drive Power | 55 KW |
| Model NO. | ABLD100 |
|---|---|
| Machine Lifespan | >20years |
| Warranty | 1 Year |
| Max Product Volume | 120 L |
| Clamping Force | 600kn |
| Model NO. | ABLD100 |
|---|---|
| Screw L/D Ratio | 25 L/D |
| Weight | 22.5 Tons |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Machine Lifespan | >20 Years |