| Model NO. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Product Volume | 120L |
| Machine Dimension | 6.8×3.3×5 |
| Contactor | Schneider |
| Oil Tank Capacity | 850L |
| Model NO. | ABLB65 |
|---|---|
| Screw Diameter | 65mm |
| Condition | New |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Guarantee Time | 1 Year |
| Model NO. | ABLB65 |
|---|---|
| Screw Diameter | 65mm |
| Condition | New |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Guarantee Time | 1 Year |
| Design Software | AutoCAD |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Condition | New |
| Assembling | Neck Part And Bottom Part Removable |
| Cooling System | Separate Cooling System |
| Suitable Product Volume | 100-120L |
|---|---|
| Trademark | Dawson |
| Station Number | Single |
| Screw Drive Power | 75Kw |
| Mold Stroke | 550-1350mm |
| Mold Stroke | 550-1350mm |
|---|---|
| Suitable Product Volume | 100-120 L |
| Screw Drive Power | 75 Kw |
| Screw Diameter | 100mm |
| Specification | ABLD100 |
| Max Product Volume | 5L 8L |
|---|---|
| Condition | New |
| Screw Diameter | 75mm |
| Guarantee Time | 1 Year |
| Machine Lifespan | >20 Years |
| Max Product Volume | 5L 8L |
|---|---|
| Condition | New |
| Screw Diameter | 75mm |
| Guarantee Time | 1 Year |
| Machine Lifespan | >20 Years |
| Max Product Volume | 5L 8L |
|---|---|
| Condition | New |
| Screw Diameter | 75mm |
| Guarantee Time | 1 Year |
| Machine Lifespan | >20 Years |
| Parison Control System | M00G 200 Points |
|---|---|
| Micro Computer Control System | WISETECH |
| Temperature Controller | WISETECH |
| Auxiliary Relay | OMRON |
| Contactor | Schneider |