| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Screw Drive Power | 22kw |
| Output Of HDPE | 100kg/H |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Automatic | Yes |
|---|---|
| Computerized | Non-Computerized |
| Control System | PLC |
| Core Components | PLC, Engine, Bearing, Gearbox, Gear |
| Guarantee Time | 1 Year |
| Automatic | Yes |
|---|---|
| Computerized | Non-Computerized |
| Control System | PLC |
| Core Components | PLC, Engine, Bearing, Gearbox, Gear |
| Guarantee Time | 1 Year |
| Automatic | Yes |
|---|---|
| Computerized | Non-Computerized |
| Control System | PLC |
| Core Components | PLC, Engine, Bearing, Gearbox, Gear |
| Guarantee Time | 1 Year |
| Application | Bottle,medical,cosmetic,pesticides |
|---|---|
| Type | Full-auto,Injection Blow Molding |
| Name | Automatic Blowing Machine,Hot Sale Automatic Plastic Bottle Injection Blow Molding Machine,Fully-automatic Blow Molding Machine |
| Product Name | Multi-layer Downward Plastic Bottle Injection Blow Molding Machine |
| Plastic Processed | PP,PE,PC,PS,PVC |