| Max Product Volume | 8 Liters |
|---|---|
| Output Capacity | 200PCS/H |
| Condition | New |
| Screw Diameter | 75mm |
| Export Port | Shanghai |
| Max. Product Volume | 120L |
|---|---|
| Dry Cycle | 360 PC/H |
| Screw Diameter | 100 MM |
| Screw L/D Ratio | 28 L/D |
| Screw Drive Power | 55 KW |
| Model NO. | ABLB65I |
|---|---|
| Station | Double Station Double Die Head |
| Max. Product Volume | 2L |
| Clamping System | Toggle Type Clamping System |
| Suitable Material | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Suitable Product Volume | 0-5 L |
|---|---|
| Output Capacity | 200PCS/H |
| Screw Diameter | 75 Mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Suitable Product Volume | 0-5 L |
|---|---|
| Output Capacity | 200PCS/H |
| Screw Diameter | 75 Mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Screw L/D Ratio | 24 L/D |
|---|---|
| Suitable Product Volume | 0-5 L |
| Output Capacity | 450~480 PCS/H |
| Screw Diameter | 75 Mm |
| Screw Drive Power | 22KW |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Output Capacity | 180PCS/H |
| Screw Diameter | 75mm |
| Company Attribute | Manufacturer |
| Delivery Days | 55 Days |
| Max.Product Volume | 5L |
|---|---|
| Power Supply | 220V/380V/400V/415V/440V 50/60HZ |
| Clamping Force | 110KN |
| Heating Zone | 3 |
| Heating Power | 13.8KW |
| Model NO. | ABLB90 |
|---|---|
| Station | Single Station Or Double Station |
| Oil Pump Motor Power | 5.5kw |
| Head Heating Power | 5.7kw |
| Trademark | DAWSON |
| Model NO. | DSB80-30L |
|---|---|
| Station | Single Station Or Double Station |
| Oil Pump Motor Power | 5.5kw |
| Head Heating Power | 5.7kw |
| Trademark | DAWSON |